CLASSIFICACIÓ CURSA MONTBAU 2014
Click aqui CLASSIFICACIÓ GENERAL CATEGORIA ABSOLUTA
---
CLASIFICACIONS CURSA DE MONTBAU 2013
Click aqui CLASSIFICACIÓ GENERAL CATEGORIA ABSOLUTA
Categoria Absoluta Homes
1- Lluis Vaquer
2- Cesar Suñe
3- Raul Fernandez
Categoria Absoluta Dones
1- Cristina Sole
2- Mireia Suñe
3- Esther Vidal
Categoria Juvenil Homes
1- Albert Balada
2- Fran Ordoñez
3- David Antwi
Categoria Juvenil Dones
1- Enma Escobedo
2- Claudia Judez
3- Regina Guasch
Categoria Infantil Homes
1- Gabriel Escobedo
2- Cherif Traore
3- Ernest Cotonat
Categoria Infantil Dones
1- Andrea Illa
2- Xenia Alvarez
3- Estefania Guadamud
Categoria Alevi Homes
1- Max Sanchez Delgado
2- Pau Santos
3- Alessandro
Categoria Alevi Dones
1- Enma Cotonat
2- Veronica Garcia
3- Marta Olivera
Categoria Benjami Homes
1- Leo Rodriguez
2- Marcos Zamora
3- Jan Alonso
Categoria Benjami Dones
1- Julia Garcia
2- Jana Hurtado
3- Sara Casamayor
Categoria Debutants
SON TOTS GUANYADORS !!!!!!
CLASSIFICACIÓ DE LA CURSA DE MONTBAU 2012
Click aqui CLASSIFICACIÓ GENERAL CATEGORIA ABSOLUTA
---
CLASIFICACIONS CURSA DE MONTBAU 2013
Click aqui CLASSIFICACIÓ GENERAL CATEGORIA ABSOLUTA
Categoria Absoluta Homes
1- Lluis Vaquer
2- Cesar Suñe
3- Raul Fernandez
Categoria Absoluta Dones
1- Cristina Sole
2- Mireia Suñe
3- Esther Vidal
Categoria Juvenil Homes
1- Albert Balada
2- Fran Ordoñez
3- David Antwi
Categoria Juvenil Dones
1- Enma Escobedo
2- Claudia Judez
3- Regina Guasch
Categoria Infantil Homes
1- Gabriel Escobedo
2- Cherif Traore
3- Ernest Cotonat
Categoria Infantil Dones
1- Andrea Illa
2- Xenia Alvarez
3- Estefania Guadamud
Categoria Alevi Homes
1- Max Sanchez Delgado
2- Pau Santos
3- Alessandro
Categoria Alevi Dones
1- Enma Cotonat
2- Veronica Garcia
3- Marta Olivera
Categoria Benjami Homes
1- Leo Rodriguez
2- Marcos Zamora
3- Jan Alonso
Categoria Benjami Dones
1- Julia Garcia
2- Jana Hurtado
3- Sara Casamayor
Categoria Debutants
SON TOTS GUANYADORS !!!!!!
CLASSIFICACIÓ DE LA CURSA DE MONTBAU 2012
Categoria Absoluta
Masculí
1-JAVIER LOPEZ SANCHEZ
2-ABEL DEL TORO RAGA
3-DAVID REY ALEMANY
Femení
1-IRINA BATYREVA
2-EVA CANTERO RODRIGUEZ
3-MARIANA DAZA SALAZAR
Juvenils
Masculí
1-LANDING CAMARA
2-ALBERT GOMEZ
3-ALBERT DUEÑAS
Infantils
Masculì
1-VICTOR SERRANO MARTINEZ
2-KEVIN RAMIREZ FLORES
3-JOAQUIM PUEYO ARTERO
Femení
1-SARA CAMA MOUMEN
2-DANIELA VELASCO
Alevins
Masculí
1-ALBERT VILASIS
2-JAUME MARCO
3-PAU VILASIS
Femení
1-ANDREA ILLA OVIEDO (Runners Can Barret)
2-CLARA DUEÑAS
3-CLAUDIA SERRATI
Benjamins
Masculí
1-LUCAS MATA PEREZ
2-JORDI FOLLANA JIMENEZ
3-VICTOR LOPEZ LOPEZ
Femení
1-IRATXE MULERO MATOS
2-PAULA HUGUET GINE
3-ONA GAZA SENYÈ
---
CAMPIONS CURSA MONTBAU 2011
CATEGORIA ABSOLUTA
Lluis Vallejo Miret
Estrella Ribo Sanlietti
JUVENIL
Ismael Cama Moumen
Angelica Argente
INFANTIL
Albert Balada Elizondo
Sara Cama Moumen
ALEVÍ
Ibu Camara
Anna Olivera Soriano
BENJAMÍ
Pol Rojo
Ariadna Portal